Sestava: Špérl – Bičovský A. (Kalík), Knobloch, Šimon, Bureš – Zuska, Knap, Bičovský V., Hůla – Beneš, Truksa.

Rozhodčí: Strouhal – Polívka, Klekner

ŽK: Knobloch, Bureš, Zuska, Bičovský V., Beneš

Diváků: 50

Chyběli klíčoví hráči*V mlze nám to šlo*Prohra se ctí*

Na zápas do okresního města jsme přijeli značně oslabeni. Naopak soupeř disponoval velkou útočnou silou. Snažili jsme se s olympioniky držet krok a občas i zaútočit. To se nám dařilo hlavně na začátku zápasu, kdy nad hřištěm byla ještě mlha. Vedli jsme 1:0, když se trefil hlavou Šimon po rohovém kopu. Pak ještě 2:1 po gólu Truksy. Následně se zvedla mlha a domácí do poločasu dvakrát šťastně skórovali. Tyto dva smolné góly se na nás asi podepsaly. Nezachytili jsme začátek druhého poločasu a síly jaksi ubývaly. Stejně bídný výkon předváděl i rozhodčí, který nám rozdával karty jak Martin Kabát ve strašidelném mlýně. Přitom to nebyl vůbec tvrdý mač. Jestli jsme udělali za zápas deset faulů, tak je to moc. A máme pět žlutých! Hru jsme zlepšili až patnáct minut před koncem utkání. Dokázali jsme snížit na 4:3 a v poslední minutě zápasu jsme sahali po bodu. Martin Šimon však pálil hlavou nad branku domácích.

III. třída - 9. kolo

Ol. Rakovník - So. Pustověty 4:3 (2:2) – (Šmíd 2, Dyršmíd, Špimr – Truksa 2, Šimon), So. Branov - TJ Roztoky 3:0 (2:0) - (Dubský T. 2, Varyš), TJ Šanov - So. Kroučová 1:3 (1:2) – (Sekyra A. – Husák 2, Janek), TJ Čistá - SK Lišany 1:3 (1:1) – (Votroubek R. – Paseka, Chládek, Hamouz J.), B. Rynholec - So. Srbeč 3:3 (1:1) – Wittmayer 2, Verner – Kolařík, Sova, Svítek), Sp. Řevničov - FC05 Zavidov B 2:3 (2:1) – (Tóth, Hanzlík), Sj. Chrášťany - SK Lány B 2:2 (0:0) – (Dvořák, Procházka J. – Kostík, Kosár).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...