Sestava: Tomášek – Šnobl, Knap, Šimon (Špérl), Bureš – Hůla, Bičovský V., Zuska, Mucha – Sharankevych, Krejčí.

Hráč zápasu: Šnobl

Rozhodčí: Strouhal – Titlbach, Rous

ŽK: Tomášek

Venkovní trápení ve větru*Prokletí pokračuje*Na útok se přilepila smůla *

V zápase s Čistou jsme chtěli potvrdit vítězství z posledního zápasu a prolomit tak smolnou sérii s týmy z konce tabulky. Větrné počasí na otevřeném hřišti nám moc do karet nehrálo. Sestava byla také nekompletní.

Hra byla tak nějak vyrovnaná, ale domácí chtěli o trošku víc. Dostali se do vedení po naší nedůslednosti při bránění. Do poločasu dal gól Krejčí, ale pomezní zamával ofsajd a branka neplatila. Pak šel opět Krejčí sám na gólmana, ale v koncovce selhal.

Vyrovnat jsme mohli v sedmdesáté minutě, kdy šel sám na brankáře Sharankevych. Gólmana však neprostřelil. Pak jsme vsadili všechno na útok a otevřeli obranu. Gól jsme ale nedali a soupeř nás trestal. Na závěr jsme výsledek zkorigovali Šnoblem.  Zápas náramně připomínal duely se Srbčí a Šanovem. Snad bude líp.

Nejlepší střelci sezóny:

• Radek Truksa - 13 gólů / 13 zápasů
  • Sharankevych Mikhaylo - 8 gólů / 14 zápasů
  • Václav Bičovský - 11 gólů / 17 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

So. Branov - So. Kroučová 3:3 (2:1) – (Rous, Dubský T., Opl – Janek, Jelínek, vlastní), Ol. Rakovník - SK Lány B 5:1 (4:1) – (Topinka 2,Kokšál, Kalfiřt, Sýkora – Čapek), TJ Šanov - B. Rynholec 2:3 (2:3) – (Šika D., Hrubý), TJ Čistá - So. Pustověty 3:1 (1:0) – (Votroubek R., Jopa L., Beneš – Šnobl), Sj. Chrášťany - TJ Roztoky 5:1 (2:0) – (Dvořák 3, Erben, Stibor), Sp. Řevničov - SK Lišany 2:2 (1:1) – (Pertráček, Hošek – Řepka L., Jelínek), So. Srbeč - FC05 Zavidov B 2:2 (2:2) – (Eberle, Svítek).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...