POSLEDNÍ ZÁPAS :  Sýkořice - Pustověty 1:0 (0:0)

100
200
300
1/3

Po střeleckých hodech - bída*Zápasu by slušela remíza*Soudci se zrovna nevytáhli*

Na další zápas jsme zajížděli k současnému lídrovi soutěže ze Sýkořice. Po minulém výkonu okořeněném devíti brankami do sítě Srbče jsme si věřili I na Sýkořické borce. V sestavě nám bohužel chyběl stoper, tak jsme nebyli v optimálním rozestavění. Samotný zápas byl hrán ve velkém tempu a převládala obranná taktika na obou stranách. Šance byli na obou stranách, ale ne až tak vyložené. Ve druhém poločase se nám nepovedlo prvních patnáct minut. Vyvrcholilo to naší chybou a soupeř šel do vedení křižnou střelou z velkého vápna. Naopak, posledních patnáct minut jsme šlápli do pedálu a soupeře přitlačili. Jenže to zase začal úřadovat rozhodčí. Veškeré sporné věci byli najednou proti nám. Ono se to těžko posuzuje ze středového kruhu, kde se soudce nacházel celý zápas. A když už jsme na konci zápasu vyrovnali, tak nám gól neuznal. Tak nevím, co si o tom mám myslet. Poločas odřízený v pohodě a druhá půle bramboračka. Holt klobása a pivo dělaj divy. No nic, jedeme dál. Ostudu jsme rozhodně neudělali. Příště nás čeká Ruda. Trénink je ve čtvrtek od 17:00 hod.

SestavaŠperl – Šnobl, Bretšnajdr, Šimon, Hůla, – Krejčí (Mucha), Bičovský V., Knap, Zuska – Šarankievič, Truksa.

Ostatní výsledky :

A2A0704 So. Srbeč SK Lišany 4:3 (2:1), So. Kroučová Ol. Rakovník 2: 5 ( 2: 2), FC 05 Zavidov B Sj. Chrášťany 1:3 (1:1), TJ Čistá B. Rynholec 3:2 (2:1), So. Sýkořice So. Pustověty 1:0 (0:0), So. Ruda TJ Roztoky 2:4 (0:2), SK Lány B Sp. Řevničov 0:4 (0:1)

Tipování : Přesný výsledek trefili Mirka a Kamča. Průběžné pořadí tipování vede Dušan, tabulku můžete nalézt zde ...