POSLEDNÍ ZÁPAS : Ruda – Pustověty 1:9 (1:3)

Sestava: Špérl – Šnobl (Zuska), Bretšnajdr, Šimon, Bičovský A. – Mucha (Škranc), Knap, Bičovský V., Břicháček – Truksa, Sharankevych

Střelci: : Sharankevych 3, Truksa 2, Bičovský V., Šimon, Břicháček, Zuska

Rozhodčí: Tichý – Sedláček, Szabo

ŽK:

Diváků: 50

Konečně góly*Konečně klidný zápas*Vracíme se do boje o třetí místo*

Vytrvalý páteční déšť proměnil hřiště na Rudě v podmáčený, místy až bahnitý terén. Ranní termín zápasu se projevil hned v první minutě. Ještě jsme trochu pospávali a soupeř nám dal z rohu gól. Naštěstí jsme se včas probudili a do poločasu jsme třikrát skórovali.

Druhý poločas jsme soupeře přehrávali na plné čáře. Dobře jsme kombinovali a konečně nám to tam začalo padat. Zápas jsme zvládli a dotáhli se zpět na třetí místo tabulky.

Nejlepší střelci :

• Radek Truksa - 19 gólů / 15 zápasů
  • Václav Bičovský - 13 gólů / 20 zápasů
  • Jaromír Knap - 11 gólů / 20 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

So. Ruda - So. Pustověty 1:9 (1:4) – (Vojanec), FC 05 Zavidov B - So. Kroučová 5:2 (4:1) – (Korčák 3, Štiller R., Štiller D.), TJ Čistá - Sj. Chrášťany 2:3 (1:1) – (Jopa, Plincner – Peroutka, Erben, Dvořák), So. Sýkořice - SK Lišany 3:0 (2:0) – (Hříbal, Prach, Vančura), SK Lány B - TJ Roztoky 2:1 (1:1) – (Humr O., Humr M. – Svoboda), So. Srbeč - B. Rynholec 2:3 (1:1) – (Čermák, Ježek), Sp. Řevničov - Ol. Rakovník 2:4 (0:0) – (Arnošt, Petráček).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže naleznete zde ...