Sestava: Zuska – Bičovský A., Bretšnajdr, Šimon, Břicháček – Hůla, Knap, Bičovský V., Mucha – Truksa, Sharankevych.

ŽK: Bičovský A., Břicháček

ČK: Bičovský A.

Diváků: 50

Příroda byla proti fotbalu*Zakletá první minuta*Moře chyb v moři vody*

Zápas se odehrával za deště a chladu na značně podmáčeném trávníku. Celý prostředek byl pod vodou, takže se fotbal hrál jen po krajích. Leckdy docházelo až ke komickým situacím.

Začali jsme klasicky. První minuta a dostáváme gól. Je to už třetí zápas v řadě, kdy inkasujeme v první minutě. To už je na psychologa. Pak jsme ale otočili vývoj utkání na svojí stranu. Bohužel, dostáváme gól do šatny.

Druhý poločas z naší strany nebyl až tak špatný. Měli jsme územní převahu, ale za stavu 3:3 Radek Truksa z přímého kopu z delší vzdálenosti trefil jen břevno. Soupeř se na druhé straně z dálky trefil a jednou i z rohu a bylo po zápase. Držíme stále třetí pozici v tabulce, ale situace kolem třetího místa se stále více dramatizuje.

Nejlepší střelci :

• Radek Truksa - 20 gólů / 16 zápasů
  • Václav Bičovský - 13 gólů / 22 zápasů
  • Jaromír Knap - 13 gólů / 22 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

So. Ruda - B. Rynholec 2:5 0:1) – (Jurgovski, Husák),     TJ Roztoky - Ol. Rakovník 2:3 (0:1) – (Dolejš, Wittmann – Topinka 2, Sýkora), TJ Čistá - FC 05 Zavidov B 5:3 (3:1) – (Jopa 2, Blecha F., Kašpar, Fako – Folkman, Štiller, vlastní), So. Sýkořice - Sj. Chrášťany 1:0 (1:0) – (Mutínský), SK Lány B - SK Lišany 2:0 (1:0) – (Humr O., Pleiner), So. Srbeč - So. Kroučová 6:1 (3:0) – (Ježek, Červenka, Zubek, Kříž, Svítek, vlastní), Sp. Řevničov - So. Pustověty 5:3 (2:2) – (Bílek 2, Tóth, Hošek, Pedál).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže naleznete zde ...