POSLEDNÍ ZÁPAS :  Pustověty - Zavidov B 3:2 (1:0)

2
3
4
1/4

Celý zápas v jedenácti*To byla ale dřina*Začátek jsme si tentokrát pohlídali*Vydařený závěr*

Na domácí zápas se Zavidovem se opět nahromadily omluvenky. Tak tak jsme slepili sestavu a šli bojovat o nějaký ten bodík. Zápas začal ve svižném tempu z obou stran. Tentokrát jsme kladli důraz na začátek zápas. V předešlých zápasech se nám nedařilo zejména v začátcích utkání. Celý první poločas jsme odehráli docela dobře a bonusem byl gól ve dvacáté minutě. Po hezké kombinační akci se z hranice velkého vápna trefil Knap. Druhý poločas jsme začli špatně. Přestalo se běhat, přihrávky se kazily a kombinace výrazně vázla. Taky nás za to soupeř potrestal hned dvěma góly. Vypadalo to, že na zvrat už ani nebudou síly. Čtvrthodinu před koncem jsme prohodili sestavu a děli se věci. Deset minut před koncem se do brejku dostal V. Bičovský po nahrávce M. Šarankieviče a střelou na vzdálenější tyč vyrovnal. Nedlouho na to se trefil po rychlém protiútoku R. Truksa a zajistil nám tři body. Od vyrovnání až do konce zápasu jsem měli vice gólových šancí než v celém průběhu zápasu. Byly to hodně vydřené body. Příští neděli hrajeme v Čistý už od 14:00hod. Odjezd z Pustovět je v 12:45hod. Trénink je ve čtvrtek (20.9.) od 17:00hod.

SestavaŠperl – Hůla, Bretšnajdr, Kalík, Mucha – Krejčí, Knap, Bičovský V., Truksa - Šarankievič, Hatala.

Střelci: Bičovský V. , Knap J., Truksa R.

Hráč zápasu: Kallík M..

Rozhodčí: Švácha

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 70

Ostatní výsledky :

TJ Roztoky TJ Čistá 2:1 (1:1), SK Lány B So. Sýkořice 0: 3 ( 0: 2), Sp. Řevničov So. Srbeč 3: 2 ( 0: 1), So. Pustověty FC 05 Zavidov B 3:2 (1:0), SK Lišany So. Kroučová 8: 2 ( 3: 2), B. Rynholec Sj. Chrášťany 1:4 (1:1), So. Ruda Ol. Rakovník 0: 7 ( 0: 1)

Tipování : Přesný výsledek trefili Véna, Dušan, Libor Hájek a Daniel Tričkov. Průběžné pořadí tipování vede Šárka a tabulku můžete nalézt zde ...