Sestava: Špérl – Bičovský A. (Mucha), Knobloch, Šimon, Šnobl (Bureš) – Hůla, Knap, Bretšnajdr, Zuska (Škranc) – Truksa, Bičovský V.

Hráč zápasu: Knap

Rozhodčí: Sixta

ŽK: -

Diváků: 100

Štěstí na straně soupeře*Slabina v proměňování šancí*Opustili jsme třetí příčku*

V tomto kole jsme na domácím hřišti přivítali vedoucího tabulky III. třídy, tým ze Sýkořice. Ačkoliv při pohledu na tabulku je tým Sýkořice suveréně ve vedení, v podzimním utkání jsme tehdy domácí hodně natrápili a o body nás v závěru připravil až rozhodčí, když nám neuznal gól. Čekal se tedy vyrovnany zápas a za pěkného fotbalového počasí přišla pěkná návštěva.

Nastoupili jsme v téměř nejsilnější sestavě, citelně nám však chyběl střelec Michal Šarankievič. Do zápasu jsme nastoupili soustředění a s motivací porazit vedoucí tým soutěže. Soupeře jsme od úvodního hvizdu zatlačili na jeho půlku a prvních 35 minut se Sýkořice před našeho brankáře dostávaly jen sporadicky. Až na občasné nepřesnosti v přihrávkách jsme hráli svižně a první šance na sebe dlouho nenechaly čekat. Zásadní situace se odehrála ve 25. minutě, kdy před branářem hostů vznikla velká skrumáž, při které míč zalehl obránce Sýkořic a zároveň se reklamovala ruka - viz fotogalerie. Rozhodčí však hru posoudil v rámci pravidel. Poté jsme neproměnili další příležitosti a tak jsme si mohli ověřit pravidlo "Nedáš - dostaneš". Ve 35. minutě hosté dali gól po našich chybách přímo z rohu. Od této chvíle soupeř hru vyrovnal a když ve 45. minutě Radek Truksa neporměnil velkou šanci, odcházeli jsme ze hřiště za nepříznivého stavu.

Druhý poločas už byl vyrovnaný a po 5 minutách jsme bohužel inkasovali podruhé. V hodně vypjatém závěru jsme dostali třetí gól a s hořkostí jsme opustili třetí místo v tabulce.

Nejlepší střelci :

• Radek Truksa - 17 gólů / 12 zápasů
  • Václav Bičovský - 12 gólů / 17 zápasů
  • Jaromír Knap - 11 gólů / 17 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - So. Kroučová  4: 2 ( 0: 2), TJ Roztoky -  So. Ruda 3:0 (1:0) 30, Sj. Chrášťany - FC 05 Zavidov B  1: 1 ( 0: 0), B. Rynholec - TJ Čistá 5: 0 ( 2: 0), SK Lišany - So. Srbeč 2: 2 ( 1: 2), Sp. Řevničov -SK Lány B 5: 1 ( 2: 1)

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže naleznete zde ...