Sestava: Šperl – Šimon, Knobloch, Bretšnajdr, Břicháček – Hůla, Knap (Mucha), Bičovský V., Škranc (Krejčí) – Sharankevych, Truksa (Bureš).

Střelci: Sharankevych 3, Truksa, Bičovský V., Hůla

Hráč zápasu: Sharankevych

Rozhodčí: Švácha

Diváci: 60

Konec dobrý – všechno dobrý*Uhájili jsme třetí pozici*Dokopná měla grády*

Do zápasu jsme vstupovali s jednoznačným cílem. Vyhrát a uhájit třetí místo v tabulce třetí třídy. Jelikož byla hned po zápase dokopná, tak se nás sešlo více než obvykle a nikdo nechtěl prohrát poslední zápas sezóny. To by se slavilo hůře.

Začátek zápasu byl vyrovnaný a více šancí měl soupeř. Prudká střela Rynholce do břevna naší brány je jen málokrát k vidění. Až ke konci prvního poločasu jsme dokázali vstřelit hned dva góly za sebou v rozmezí tří minut.

Druhá polovina zápasu byla už jednoznačnější. Začali jsme soupeře přehrávat a hezké akce jsme i proměňovali. Hattrickem se blýskl Ševa, gólem sezóny V. Bičovský (střela do šibenice), gólem a třemi přihrávkami Truksa. Na konec sezóny jsme si to pěkně užili.

Dokopná se povedla také náramně i za přispění bývalých dlouholetých opor. Děkujeme všem za přízeň.