POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty - Lišany 3:1 (0:1)

181120121281
181120121282
181120121284
1/3

Na povinné vítězství jsme se nadřeli*Bez Radka T. je to těžší*Bídná první půle*Střelci jak za starých časů*

Předposlední zápas podzimní části sezóny k nám přijely Lišany. Pohledem na tabulku by se mohlo zdát, že nás bude čekat relativně lehčí zápas, ale opak byl pravdou. Jelikož nemohl nastoupit Radek Truksa, nebyla naše útočná fáze až tak ostrá. První poločas jsme začali neproměněnými šancemi, které měl na noze Standa Hůla, ale pak jsme zapadli do šedě a marnosti. Nikomu se nechtělo běhat, natož si hlídat svůj post. Soupeř nás přehrával a nebýt výborného gólmana, tak jsme dostali víc než jeden gól.

O poločasové pouze jsme si to vyříkali a trochu pozměnili sestavu. Rázem byla naše hra lepší. Začali jsme lépe kombinovat a soupeře přehrávat. Výsledkem toho byly tři góly v soupeřově síti. Trefili se střelci, kteří v devadesátých letech minulého století patřili k nejlepším ve třetí třídě.

SestavaŠperl – Mucha, Knobloch, Šimon, Kalík, (Bureš) – Zuska, Knap, Bretšnajdr, Bičovský V. – Šarankievič, Hůla.

Ostatní výsledky :

So. Srbeč - Ol. Rakovník 6:2 (4:1) – (Hotový 4, Svítek 2), So. Ruda - FC 05 Zavidov B 1:2 (0:1) – (Pokorný – Skoupý, Čech ml.), B. Rynholec - TJ Roztoky 5:4 (2:1) – (Piontek, Němec, Hlavatý, Matějka, vlastní), So. Sýkořice - TJ Čistá 3:0 (1:0) – (Klíč 2, Prach), So. Pustověty - SK Lišany 3:1 (0:1) – (Bretšnajdr 2, Šimon), SK Lány B - So. Kroučová 5:1 (1:0) – (Humr O. 3, Reichl, Beluš), Sp. Řevničov - Sj. Chrášťany 3:0 (0:0) – (Murčo 3).

TipováníPrůběžné pořadí tipování vede Mirka, tabulku můžete nalézt zde ...