POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty - Olympie 3:1 (1:1)

Sestava: Zuska – Bureš, Knobloch, Šimon, Břicháček – Hůla, Knap, Bičovský V., Mucha (Škranc) – Sharankevych, Truksa.

Hráč zápasu: Šimon

Rozhodčí: Brda – Kozák, Vyhnanovský

Diváci: 20

Hřiště stále pod vodou*Výborný týmový výkon*Obavy z umělky jsou pryč*

Stále výrazně podmáčené hřiště v Pustovětech nedovolilo, aby se zápas na něm odehrál. Proto jsme utkání nuceně přeložili na hřiště Tatranu Rakovník. Původní varianta, hrát na hlavním travnatém hřišti, vzala za své asi dvě hodiny před utkáním, kdy se prohnala bouřka přes Rakovnicko. Muselo se tedy na umělku. Toho jsme se velmi obávali, neb minulý zápas na umělce nám krutě nevyšel.

Ještě jsme se ani pořádně nerozběhli a už jsme vedli 1:0. Prokletí prvních minut, kdy padaly góly do naší sítě, se podařilo prolomit. Hostující gólman si vybral slabší chvilku a vysoký míč mu spadnul do branky. Soupeř o několik minut později vyrovnal po akci Topinky střelou pod břevno. Hrál se docela svižný fotbal. Soupeř nás tlačil, hrál dobře kombinačně, ale jeho akce končili na hranici šestnáctky. Naše síla byla v rychlých brejcích. Do přestávky jsme ale žádný nevyužili.

Druhý poločas se nám už rychlé brejky povedly proměnit. Soupeř nás sice přehrával, ale na úkor obrané činnosti. Naše dvě tykadla potom měla prostor na útočení. Truksa dvakrát proměnil a dovršil tím svůj hattrick. Soupeřova nátlaková hra končila na výborně hrající obraně. Více takových to výkonů.

Nejlepší střelci :

• Radek Truksa - 23 gólů / 18 zápasů
  • Václav Bičovský - 13 gólů / 24 zápasů
  • Jaromír Knap - 13 gólů / 24 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

So. Ruda - So. Kroučová 1:1 (0:0) – (Hrbek), TJ Roztoky - SK Lišany 3:3 (1:2) - (Krůta V., Krůta T., Vrábík st. – Jelínek 2, Fehér), So. Sýkořice - FC 05 Zavidov B 2:0 (2:0) – Vančura 2), So. Pustověty - Ol. Rakovník 3:1 (1:1) – (Truksa 3 – Topinka), SK Lány B - Sj. Chrášťany 3:1 (2:1) – (Kosár 2, Milfait – Řezníček), So. Srbeč - TJ Čistá 2:3 (2:2) – (Kratina, Svítek), Sp. Řevničov - B. Rynholec 1:2 (1:1) – (Bílek).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže naleznete zde ...