POSLEDNÍ ZÁPAS : Zavidov B – Pustověty 2:2 (1:1)

tym
tym
tym
1/2

Soupeř posílen z A-týmu*Neporazitelnost pokračuje*Zahazujem tutovky*Bylo i na výhru*

Druhý zápas jarní části sezóny jsme hráli o šest bodů a sázce bylo druhé místo v tabulce. Soupeř si toho byl také vědom a nasadil do hry svého elitního střelce z A-týmu. Nakonec to byl právě on, který nám vstřelil oba góly.

Zápas začal ve velkém tempu, které vydrželo po celých devadesát minut. V páté minutě měl na noze tutovku Truksa, ale dal do brankáře. A v osmé jsme už prohrávali. Po ztrátě míče byl ve vápně volný Korčák a ten se nemýlil. Uběhlo pár minut a trefil se i náš elitní střelec. Radek Truksa po hezké přihrávce Zusky vyrovnal. Do konce poločasu jsme měli ještě dvě velké příležitosti. Škoda, že jsme je neproměnili v gól. Hra byla vesměs vyrovnaná.

Druhý poločas byl kopií toho prvního. Hrálo se nahoru dolu, ale šance se nikdy nedotáhli do konce. Pak se také připomněl rozhodčí, aby nám pocuchal nervy a rozdal nějaké ty kartičky. Prostě Strouhal… Na každé straně fouknul penaltu. Nás museli ve vápně faulovat třikrát, abychom kopali penaltu. No nic… V závěru to vypadalo, že máme více sil. Soupeře jsme zatlačili a Truksa minutu před koncem v obrovské šanci nedal. Z horké půdy vezeme bod.

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - So. Ruda 9:1 (2:1) – (Sýkora 3, Filip 2, Plánička 2, Kolář, Kokšál – Vojanec), FC 05 Zavidov B - So. Pustověty 2:2 (1:1) – (Korčák 2), TJ Čistá - TJ Roztoky 2:2 (1:2) – (Votroubek R., Blecha F. – Povolný, Krůta), So. Sýkořice - SK Lány B 2:1 (0:1) – (Prach, vlastní – Kahoun), So. Kroučová - SK Lišany 1:2 (1:2) – (Pirkl), Sj. Chrášťany - B. Rynholec 5:1 (2:0) – (Dvořák 3, Lauber, Řezníček), So. Srbeč - Sp. Řevničov 1:9 (0:3) – (Svítek).

TipováníOmlouvame se, tipovaci tabulka bude aktualizovana zde ... pozdeji.