Sestava: Špérl – Bičovský A., Bretšnajdr, Šimon, Hůla – Zuska, Knap, Bičovský V., Břicháček (Bureš) – Sharankevych, Truksa.

Rozhodčí: Kozák – Šipoš, Špidra

ŽK: Sharankevych

Diváků: 60

Doma opět na nulu*Dobré začátky poločasů*Smůla se lepila na Radka Truksu*

Ve třetím jarním vystoupení nás nečekalo nic jednoduchého. Nepříjemný soupeř ze středu tabulky, který pravidelně obírá o body mančafty z čela tabulky.

Vstup do zápasu jsme však měli impozantní. Hned ve třetí minutě našel Knap na hranici šestnáctky Truksu, ten obešel obránce a nacentroval před bránu. Tam naběhl V. Bičovský a bez problémů poslal míč do sítě. Chvilku nato se ve výhodné pozici ocitl Sharankevych, ale balon nezpracoval. Vypadalo to na gólové hody. Snad uspokojením jsme přestali běhat a soupeř hru vyrovnal. Ke konci poločasu nás i přehrával.

Druhá půle začala jako ta první. Hned ve třetí minutě poslal míč do vápna A. Bičovský a Sharankevych hlavou skóroval. Pak se opět hra vyrovnala a každej chvilku tahal pilku. Do velkých šancí se dostával především Truksa, ale nebylo mu přáno. Výborně nám zachytal gólman a už podruhé doma jsme neinkasovali.

Nejlepší střelci :

• Radek Truksa - 17 gólů / 12 zápasů
  • Václav Bičovský - 12 gólů / 16 zápasů
  • Jaromír Knap - 10 gólů / 16 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - Sj. Chrášťany 4:1 (1:0) – (Plánička, Beneš, Dyršmíd, Kokšál – Loula), TJ Roztoky - So. Srbeč 4:0 (3:0) – (Dolejš 2, Čumpelík, Čermák), B. Rynholec - So. Kroučová 4:0 (3:0) – (Matějka 2, Havlík P., Wittmayer), SK Lišany - FC 05 Zavidov B 3:1 (3:0) – (Jelínek 2, Chládek – Ćech st.), So. Pustověty - TJ Čistá 2:0 (1:0) – (Bičovský V., Šarankievič), Sp. Řevničov - So. Sýkořice 1:1 (0:0) – (Pesl), SK Lány B - So. Ruda 3:1 (1:0) – (Kahoun, Ambrož, Mosconoky – Rajgl P. vlastní).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže naleznete zde ...