POSLEDNÍ ZÁPAS :  Pustověty - Chrášťany 2:3 (0:2)

2012-09-02-078
2012-09-02-079
1/3

Prochrápaný začátek*Netrefujeme ani prázdnou bránu*Bylo to maso*Je na čase odrazit se ode dna*

Zápas pro nás začal až v patnácté minutě. To jsme už prohrávali o dvě branky. Soupeř na nás vletěl a my jsme jenom přihlíželi, jak nás válcují. Aby taky ne?! Do kabiny se scházíme na poslední chvíli a sestavu známe až těsně před výkopem. Nerozhejbaný pak stojíme na hřišti a nestíháme. Nicméně, po děsivé čtvrthodině jsme opět nevyužili obrovské šance. Třikrát jsme netrefili prázdnou bránu!!!

Po přestávce už jsme stupňovali tempo. V zápase se začalo hodně faulovat a karty přibývaly na obou stranách. Po dvou penaltách, za faul a ruku, jsme srovnali skóre. Navíc měl soupeř jednoho hráče vyloučeného. Zdálo se, že soupeře dorazíme a vyhrajeme. Jenže pak si to vlastními chybami doslova pokazíme. V nastavení v 96. minutě ze zbytečného trestného kopu si necháme dát gól a body jsou v nedohlednu.

SestavaŠperl – Šnobl, Bretšnajdr, Straka (Mucha), Bureš (Zuska) – Krejčí, Bičovský V., Knap, Hůla, – Šarankievič, Truksa.

Ostatní výsledky :

-Ol. Rakovník - So. Sýkořice 0:3 (0:1) – (Hříbal, Šnobl, Linc), So. Ruda - So. Srbeč 2:2 (1:1) – (Husák 2 – Hamáček, Eisenstein), TJ Roztoky - So. Kroučová 7:1 (4:1) – (Kaplan 2, R¨§osler 2, Krůta, Mikovec, Rous), So. Pustověty - Sj. Chrášťany 2:3 (0:2) – (Krejčík, Knap), SK Lišany - B. Rynholec 1:5 (0:0) – (Chládek M.), Sp. Řevničov - FC 05 Zavidov B 1:2 (1:1) – (Bechyňský – Urik, Skoupý), SK Lány B - TJ Čistá 2:6 (1:3) – (Kosár, Humr O.).

Tipování : Průběžné poradí tipování na podzim 2012 můžete nalézt zde ...