POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty - Kroučová 6:0 (4:0)

15042012935
15042012936
15042012937
1/3

Jasný postup z předkola*Soupeř přijel nekompletní*Hra pod naší taktovkou*Na Lužnou až v neděli*

První ostrý zápas nové sezóny nám vyšel na výbornou. Předkolo poháru jsme nebrali na lehkou váhu a do zápasu vlétli jako uragán. Hned ve čtvrté minutě utekl po pravé straně obráncům V. Bičovský a po anglicku vstřelil první gól zápasu. V desáté minutě to bylo zásluhou Bretšnajdra už 2:0. Střelou k tyči nedal brankáři šanci. Pak začal řádit Radek Truksa a dvěma góly poslal oslabeného soupeře do kolen. Hra na jednu bránu pokračovala i v druhém poločase. Efektivita už taková nebyla. Nutno podotknout, že soupeř hrál druhou půli už jen v devíti hráčích, kteří se srdnatě bránili. Proti Lužné už to tak jednoduché nebude. Tento zápas odehrajeme doma v neděli 19.8. od 17:00.

SestavaŠperl – Šnobl (Bureš), Fencl, Šimon, Mucha – Bičovský V., Knap, Bretšnajdr, Hůla, – Šarankievič, Truksa.

-

Tipování : Připravujeme tipovací soutěž na podzim 2012, více na tomto odkaze ...