POSLEDNÍ ZÁPAS :  Kroučová - Pustověty 1:4 (1:2)

sam_0808
sam_0809
sam_0813
1/3

Konečně výhra*Sestava doplněna o zkušené bardy*Začátek rozpačitý*Konec v naší režii*

Až ve třetím kole jsme získali první body. Do Kroučové jsme museli povolat zkušené borce (Kalík, Hatala), neboť z různých důvodů nemohla nastoupit hned pětice hráčů.

Zápas začal pro nás jako obvykle. Než jsme si ujasnili, co má kdo hrát a kde se má pohybovat, tak jsme prohrávali 1:0. Naštěstí jsme brzo srovnali a o chvilku později z pokutového kopu jsme šli do vedení. Soupeř měl take pár šancí, ale náš gólman ho vychytal. Ke konci poločasu šel soupeř do deseti, po hrubém faulu ze zadu.

Druhá půle už byla v naší režii a bylo jen otázkou, kolik branek vstřelíme. Přidali jsme pouze dvě, i když šancí bylo na víc. Zápas odřídil s přehledem rozhodčí Brda. Už dlouho jsem nezažil takhle výborně odpískané utkání.

SestavaŠperl – Bičovský A., Bretšnajdr, Kalík (Hatala), Mucha – Zuska, Knap, Bičovský V., Hůla - Šarankievič, Krejčí.

Ostatní výsledky :

So. Srbeč - SK Lány B 4:2 (1:2) – (Svítek 2, Ježek, Červenka), FC 05 Zavidov B - TJ Roztoky 3:4 (1:1) – (Folkman, Hlušička, Beneš), TJ Čistá - Sp. Řevničov 1:3 (0:1) – (Votroubek R. – Petráček, Vacínek, Kučera), So. Sýkořice - So. Ruda 2:1 (1:1) – (Štrach 2 – Kindl T.), Sj. Chrášťany - SK Lišany 4:0 (4:0) – (Dvořák 2, Erben, Loula), B. Rynholec - Ol. Rakovník 2:4 (1:1) – (Pintek, Kougl J.), So. Kroučová - So. Pustověty 1:4 (1:2) – (Husák Jan).

Tipování : Průběžné poradí tipování na podzim 2012 můžete nalézt zde ...