Plánované akce 2016

Pustovětský Běhatlon

TJ Sokol Pustověty pořádá v sobotu 20. února 2016 od 13:00 PUSTOVĚTSKÝ BĚHATLON, 2.ročník.

Míčový sedmiboj

TJ Sokol Pustověty pořádá v sobotu 6. srpna 2016 od 9:00 hodin PUSTOVĚTSKOU SEDMIČKU - MÍČOVÝ SEDMIBOJ DVOJIC, 8.ročník.

Nohejbalový Turnaj

TJ Sokol Pustověty pořádá v sobotu 23.7.2016 od 9:00 hodamatérský NOHEJBALOVÝ TURNAJ PUSTOVĚTY CUP 2016.

Fotbalový turnaj Memoriál Stanislava Mikovce

TJ Sokol Pustověty Vás zve 16.7.2016 od 13:00 hod. tradiční fotbalový turnaj Memoriál Stanislava Mikovce 2016.

mic2

Pá 9.3. 20:00 hod.